Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,759
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,005
12,358
11,263
10,921
10,910
10,544

Yılan Erkeği...

SiyahkaLem

TF Üyesi
Katılım
20 Şub 2014
Mesajlar
589
Tepkime puanı
14
Puanları
18
Cinsiyetiniz
Bay
Yılan Erkeği...


Nazik ve stratejiktir.Herkese nasıl davranması gerektiğini bilir.Aşka düşkün ve yoğun bir şekilde duygusallık yaşayan bir adamdır.


Çok ilerleyemez korkaktır.Kolay güvenmez.Zenginleşmek ister ama çok istikrarlıdır.


Burçlar Değişti Günlük Burçç Yorumları Hani ay hangi Burç oldu İşte yeni Burçlar Burç Yorumları En yeni burç yorumları 10 Temmuz Burç yorumları Burç Özellikleri Burçlar Yorumlar Bugün Burç Yorumları Nasıl Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yay Burcu. İşte Burç Özellikleri ve gnülük Burç Yorumları


Üniversite, Güneş"in günümüzde 1 yıl boyunca hizasında bulunduğu burçlar ve burçlara geldiği tarih aralıklarını yeniden hesapladı. Burçların gün aralıklarının farklılaşmasıyla pek çok kişinin burcu değişti.


Gökbilimciler “Dünya, dönme ekseni hareketi nedeniyle 30 derece batıya kaydı. Dolayısıyla günümüzde burçlar, artık eski tarihlerinde değil” açıklamasında bulunurken, yeni hesaplamaya göre Başak burcu 44, Akrep burcuysa 6 günü kapsadı.


Gökbilimciler, 2 bin yıl önceki "Tetrabiblos" adlı astroloji kitabında tanımlanan takımyıldızların (burçlar) günümüzde eski bölümlerine karşılık gelmediğini savundu. Hesaplamayla sayıları 12 olan burçlara da yeni bir burç olan “Yılancı” eklendi.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst